Trzydziesta Niedziela Roku Liturgicznego

• Dzisiaj po każdej Mszy Świętej będą zbierane ofiary do puszki na PAPIESKIE DZIEŁA MISYJNE.
  • W ten piątek przypada Uroczystość Wszystkich Świetych. Jest to świeto obowiązkowe.
  • W niedzielę 3 listopada odbędą się ZADUSZKI na cmentarzach:Norse Rd (g.14.00) i Foster Hill Rd-g.15.00
  • WYPOMINKI będą odmawiane przed każdą Mszą świetą w najbliższą niedzielę 3 listopada.
  • Od tego tygodnia cena GOŚCIA NIEDZIELNEGO będzie wynosić Ł 2.00
  • Są jeszcze do pobrania formularze na tegoroczne WYPOMINKI.
  • W każdą środę i sobotę października bedą odprawiane Nabożeństwa Różańcowe, a w pozostale dni października będziemy odmawiać Dziesiątkę Różańca Św. po Mszy świętej.
  • Po Mszy świętej wieczornej w każdą niedzielę o godz.19.00 odbędzie się Katecheza dla Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
  • W każdą niedzielę o godz.11.00 odprawiane są Msze święte dla dzieci przygotowujących się w przyszłym roku do Pierwszej Komunii Świetej, która odbędzie się w niedzielę 24 maja 2020 r. Ostateczny termin zgłoszenia dzieci do Pierwszej Komunii Świętej na 2020 rok kończy się 31 października 2019 r. Po tym terminie można zapisywać dzieci na 2021 rok.
  • W najbliższą niedzielę po Mszy świetej porannej o godz.10.30 odbędzie się Zebranie dla ministrantów.
  • Również w najbliższą niedzielę o godz.19.00 odbędzie sie Zebranie dla rodziców młodzieży, która w tym roku przyjmie Sakrament Bierzmowania.
  • Jak zwykle zachęcam do zakupu Gościa Niedzielnego w cenie Ł2.00 jak również „Małego Gościa Niedzielego” na miesiąc październik.
  • Są do pobrania formularze MÓJ AKTULANY ADRES do zapisania się do naszej parafii w Bedford. Jeszcze raz przypominam, że osoby, które nie zapisały sie do naszej parafii w Bedford nie będą otrzymywać jakichkolwiek zaswiadczeń.
  • Przypominam o składkach parafialnych. Są również do pobrania formularze na na składki parafialne a także formularze do zamawiania intencji mszalnych.
  • W kruchcie kościoła jest wywieszona aktualna Lista ofiarodawców na utrzymanie naszego kościoła w ramach składek parafialnych i GIFT AID od stycznia do września 2019 r.