Trzydziesta Druga Niedziela Roku Liturgicznego

• Jutro w poniedziałek 11 listopada przypada Swięto Niepodległości. Msza św o godz.9.30.
  • W najbliższą niedzielę 17 listopada po Mszy świętej (godz.11.00) odbędzie się Zebranie dla rodziców dzieci komunijnych, które przystąpią w przyszłym roku do Pierwszej Komunii Świętej.
  • Po Mszy swiętej wieczornej w każdą niedzielę o godz.19.00 odbędzie się Katecheza dla Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. SAKRAMENT BIERZMOWANIA odbędzie się w naszej parafii w niedzielę 1 grudnia na Mszy świętej o godz.11.00 którego udzieli Rektor Polskiej Misji Katolickiej Anglii i Walii Ks Prałat Stefan Wylężek.
  • SPOWIEDŹ ŚW. dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania oraz dla ich świadków odbędzie sie w sobotę 30 listopada o godz.10.00 i o godz.18.00
  • Zebranie Rady Duszpasterskiej naszej parafii odbędzie sie w czwartek 14 listopada o godz.19.00
  • KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI odbędzie w kolejne niedziele grudnia: 8, 15 i 22 grudnia po Mszy świętej wieczornej (godz.19.00)
  • Cena GOŚCIA NIEDZIELNEGO wynosić obecnie Ł 2.00
  • Są już do nabycia kalendarze ścienne na 2020 rok w cenie Ł3.00, Ł2.50 lub Ł1.50.
  • Są do pobrania formularze MÓJ AKTULANY ADRES do zapisania się do naszej parafii w Bedford. Jeszcze raz przypominam, że osoby, które nie zapisały sie do naszej parafii w Bedford nie będą otrzymywać jakichkolwiek zaswiadczeń.
  • Przypominam o składkach parafialnych. Są również do pobrania formularze na na składki parafialne a także formularze do zamawiania intencji mszalnych.
  • W kruchcie kościoła jest wywieszona aktualna Lista ofiarodawców na utrzymanie naszego kościoła w ramach składek parafialnych i GIFT AID od stycznia do października 2019 r.