Dwudziesta Ósma Niedziela Roku Liturgicznego

• W każdą środę i sobotę października bedą odprawiane Nabożeństwa Różańcowe, a w pozostałe dni października będziemy odmawiać Dziesiątkę Różańca Św. po Mszy świętej.
  • Po Mszy swiętej wieczornej w każdą niedzielę o godz.19.00 odbędzie się Katecheza dla Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
  • W każdą niedzielę o godz.11.00 odprawiane są Msze święte dla dzieci przygotowujących się w przyszłym roku do Pierwsej Komunii Świetej, która odbędzie się w niedzielę 24 maja 2020 r.
  • Dzisiaj po każdej Mszy świętej będą zbierane ofiary na pomoc biedniejszym rodzinom w Polsce na kształcenie uzdolnionym dzieciom i młodzieży w ramach tzw. Zbiórki Dzieło Nowego Tysiąclecia
  • Są już do pobrania formularze na tegoroczne WYPOMINKI.
  • Jak zwykle zachęcam do zakupu Gościa Niedzielnego w cenie Ł1.50 jak również „Małego Gościa
    Niedzielego” na miesiąc październik – w cenie Ł 1.50
  • Są do pobrania formularze MÓJ AKTULANY ADRES do zapisania się do naszej parafii w Bedford.
    Jeszcze raz przypominam, że osoby, które nie zapisały sie do naszej parafii w Bedford nie będą otrzymywać jakichkolwiek zaswiadczeń.
  • Przypominam o składkach parafialnych. Są również do pobrania formularze na na składki parafialne a także formularze do zamawiania intencji mszalnychW kruchcie kościoła jest wywieszona aktualna Lista ofiarodawców na utrzymanie naszego kościoła w ramach składek parafialnych i GIFT AID od stycznia do września 2019 r.