Prawdziwe Życie w Bogu

Nawróciłem wiele dusz Moim Orędziem Pokoju i Miłości. Zbłąkane baranki powróciły do Mnie, rzuciły się w Moje Ramiona. Raduj się, duszo! Jakiż cud większy jest od tego, gdy zagubiony baranek odnajduje swego Mistrza! Jakaż radość przewyższa szczęście Pasterza odnajdującego zabłąkaną owieczkę! (24.01.88)

Informacje

Grupa modlitewna „Prawdziwego Zycia w Bogu”[*], istnieje juz od 2009 roku w naszej parafii Najświętszego Serca Jezusa i Św. Katberta. Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek w salce parafialnej (wejscie od kuchni) o godz. 19:00.

Serdecznie zapraszamy każdego kto chciałby dołaczyć się do wspólnej modlitwy!

Format spotkań:

• Modlitwy do Ducha Świętego
  • Różaniec
  • Czytanie z Pisma Św.
  • Czytanie z orędzi “PZwBogu”
  • Petycje (szczególnie prosimy o jedność Kościoła i zjednoczenie Daty Wielkalnocy[**])
  • Wychwalanie Boga oraz powtórne modlitwy do Ducha Św.
[*] Duchowość oparta na Trójcy Przenajświętszej i oddanie własnej woli Bogu, aby On mógł zjednoczyć się z nasza dusza (częsta spowiedź i intymny związek z Jezusem Chrystusem oraz ciągle poleganie na Duchu Św.). Duchowość ta jest ta sama co Kościoła Katolickiego, a orędzia posiadają aprobatę Kościoła: Imprimatur oraz Nihil Obstat.

[**] Brak jedności Kościoła Chrystusa na ziemi osłabia Kościół w jego misji ewangelizacyjnej i jest znakiem działania złego ducha (‘diabolos’ czyli ten, co dzieli) między nami. Jest też brakiem miłości i pokory miedzy Chrześcijanami.

Dla zainteresowanych zgłębieniem teologii orędzi, polecamy dwie książki:

A Theological Review of the True Life in God, Ecclesiastically Approved Prophetic Revelations by Rev. J. L. Iannuzzi, S.Th.D

Invitation to be One with Christ, A Modern Prophecy in the Light of Jewish and Christian Biblical Symbolism, by Sr. Anne Woods

Polecane wideo z orędziami Prawdziwego Życia w Bogu: