DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA ROKU LITURGICZNEGO
  • Są jeszcze do nabycia kalendarze ścienne na 2020 rok w cenie Ł1.50.
  • Są również do nabycia Komplety Kolędowe w cenie Ł5.
  • Dziękuję tym wszystkim osobom, które złożyły SKŁADKI PARAFIALNE i GIFT AID na 2019 rok.
  • Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania rozpocznie się od pierwszej niedzieli lutego.
    Przez cały miesiąc styczeń będę przyjmował zgłoszenia młodzieży od 14 roku i powyżej.
    Są do pobrania formularze zgłoszeniowe do Sakramentu Bierzmowania.
  • OPŁATEK PARAFIALNY połączony z JASEŁKĄ w wykonaniu dzieci z naszej parafii odbędzie się
    w niedzielę 19 stycznia o godz.15.00 w Howard Room – Corn Exchange – 13 St Pauls Square w Bedford.
  • Po świętach Bożego Narodzenia rozpoczęła się tradycyjna KOLĘDA PARAFIALNA. Kolęda w tym tygodniu będzie w Bedford w okolicy Kimbolton Rd, Brickhill, Centrum Bedford i Shortstown.
    P.S.: Bardzo proszę o potwierdzenie tej wizyty z okazji Kolędy na mój adres: [email protected]
    Poniedziałek, 20 stycznia: Stępnowski W.D, Pomorski W, Gnot K, Skubek K.M, Chyła J, Kurowski M.M, Onoszko R.U, Pawłowski T.P, Kosakowski S.N.
    Wtorek 21 stycznia: Kowalska D, Kowalska M, Jóźwik A.K, Mączkowski M.M, Wróbel S.E, Sowiak M.A, Wieczorek D.J, Pabian R, Świejkowska A, Ruszniak M, Guzinska G.
    Środa, 22 stycznia: Przybyło R.K, Buniowski M.M, Czeropski J.B, Bednarska M, Szewczyk K.K, Delbowski Sz, Padlikowski P.K, Ptak M.D, Henczko Ł.E, Stąchor A.R, Rajkowski R.K,Leski K.A,Parzych W.Ł
    Czwartek, 23 stycznia: Lovell J.T, Tolcz E.M, Neske R, Drozd P.M, Zieliński A, Orsi D, Price H, Ostrowska R, Majorek J, Kopyto R, Neumann R.M, Kukczyński D.M, Kołodziej A.
    Piątek, 24 stycznia: Datka R.A, Głowacki M, Gąsior D.M, Łysik G.M, Błaszczak H.A, Stramski P.A, Kozioł K, Krzywda G, Parandowski P, Wolff H, Krasowska U, Jurkowski J, Kowalewski D.
    Niedziela, 26 stycznia: Łojowski J.W, Kwiatkowski Z, Zielonka M.E, Moś D.M, Piżuch M.K, Słoma A.E, Racki M.M, Perzanowski P, Cegielski P.J, Singers C.M.
    Wizyty z okazji Kolędy odbywać się będą od godz.16.00 do godz.21.00 oraz w niedziele po południu.
  • W tym roku będę odwiedzał te osoby – rodziny, których nie odwiedziłem podczas ostatniej Kolędy w 2019 r. Będę starał się zatem odwiedzać każdą rodzinę – osobę przynajmniej co drugi rok, chyba że ktoś sobie nie życzy tej wizyty. Dlatego też najpierw będę wczesniej wysyłał e-mail oczekując odpowiedzi, czy dana osoba życzy sobie tej wizyty. Jeśli ktoś w ciągu dwóch kolejnych lat nie dawał znać o sobie wówczas nie będę już dalej ich umieszczał w swojej Kartotece Parafialnej. Wiele natomiast osób nie podało swoich aktualnych adresów, stąd też nie znajdują się w naszej Kartotece parafialnej w Bedford. Osoby te nie będą zatem mogły otrzymywać potrzebnych zaświadczeń, by być chrzestnym / chrzestną itp. zaświadczeń przy zapisywaniu dzieci do angielskich szkół katolickich.
  • W kruchcie kościoła jest wywieszona aktualna Lista osób, które wpłaciły Składki Parafialne
    i Gift Aid na 2019 rok. Serdeczne „Bóg zapłać”.
    Bardzo proszę o pobieranie formularzy na składki parafialne na 2020 rok.
  • Są także formularze do zamawiania Intencji mszalnych
    10. Są rwnież formularze do zapisania się do naszej parafii : MÓJ AKTUALNY ADRES.