UROCZYSTOŚĆ CHRZTU PAŃSKIEGO
  • W okresie wizyt z okazji Kolędy nie będzie w środy Mszy świętych wieczorem, tylko rano o godz.9.30
  • Są jeszcze do nabycia kalendarze ścienne na 2020 rok w cenie Ł1.50 i Ł2.50.
  • Dziękuję tym wszystkim osobom, które złożyły SKŁADKI PARAFIALNE i GIFT AID na 2019 rok.
  • Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania rozpoczną się od pierwszej niedzieli lutego.
    Przez cały miesiąc styczeń będę przyjmował zgłoszenia młodzieży od 14 roku i powyżej.
    Są do pobrania formularze zgłoszeniowe do Sakramentu Bierzmowania.
  • Dzisiaj w niedzielę bedą zbierane ofiary na pomoc organizacji dla ratowania życia dzieci
    nienarodzonych – White Flower Appeal.
  • OPŁATEK PARAFIALNY połączony z JASEŁKĄ w wykonaniu dzieci z naszej parafii odbędzie się
    w niedzielę 19 stycznia o godz.15.00 w Howard Room – Corn Exchange – 13 St Pauls Square w Bedford.
  • Po świętach Bożego Narodzenia rozpoczęła się tradycyjna KOLĘDA PARAFIALNA. Kolęda w tym tygodniu będzie w Bedford w okolicy Cardington Rd, Castle Rd, Goldington Rd i Riverfield Dv.
    P.S.: Bardzo proszę o potwierdzenie tej wizyty z okazji Kolędy na mój adres: [email protected]
    Poniedziałek, 13 stycznia: Wilczak A.B, Skrzypek M.B, Prus M.A, Kosobudzki W.A, Michalski M.S, Olasik J.K, Liniewski B.A, Sokołowski M.M, Paczewski P.A.
    Wtorek 14 stycznia: Mojeszczyk R, Wilson A.A, Lis A, Dąbrowski A.B, Bronakowski M.A, Franasowicz P, Wielgat K.A, Drewa S, Nowakowski T.I, Miniewski R.A, Hoffman A.A.
    Środa, 15 stycznia: Budarkiewicz I, Szepietowski M, Zawadzka M, Maliszewski Z, Brady M, Kolka P.M, Przybysz R.A, Zakrzewski S.V, Gray G.I, Boćwińska I.
    Czwartek, 16 stycznia: Maćkowiak M.T, Aleksandrowicz A, Zych P.K, Braszczyk M, Chmielarz P.E, Olender P, Łapiński W.A, Bramińska M, Krukowska A, Landsberg P.M.
    Piątek, 17 stycznia: Stankiewicz M, Bogusz A, Bradburn J.I, Zięba B, Milczarek M.R, Moskoła W.P, Szymczak E, Dzik B, Klech G.A, Gołuch Ł.M, Lazarski M.
    Wizyty z okazji Kolędy odbywać się będą od godz.16.00 do godz.21.00 oraz w niedziele po południu.
  • W tym roku będę odwiedzał te osoby – rodziny, których nie odwiedziłem podczas ostatniej Kolędy w 2019 r. Będę starał się zatem odwiedzać każdą rodzinę – osobę przynajmniej co drugi rok, chyba że ktoś sobie nie życzy tej wizyty. Dlatego też najpierw będę wczesniej wysyłał e-mail oczekując odpowiedzi, czy dana osoba życzy sobie tej wizyty. Jeśli ktoś w ciągu dwóch kolejnych lat nie dawał znać o sobie wówczas nie będę już dalej ich umieszczał w swojej Kartotece Parafialnej. Wiele natomiast osób nie podało swoich aktualnych adresów, stąd też nie znajdują się w naszej Kartotece parafialnej w Bedford. Osoby te nie będą zatem mogły otrzymywać potrzebnych zaświadczeń, by być chrzestnym / chrzestną itp. zaświadczeń przy zapisywaniu dzieci do angielskich szkół katolickich.
  • W kruchcie kościoła jest wywieszona aktualna Lista osób, które wpłaciły Składki Parafialne
    i Gift Aid na 2019 rok. Serdeczne „Bóg zapłać”.
    Bardzo proszę o pobieranie formularzy na składki parafialne na 2020 rok.
  • Są także formularze do zamawiania Intencji mszalnych
  • Są rwnież formularze do zapisania się do naszej parafii : MÓJ AKTUALNY ADRES.