OBJAWIENIE PAŃSKIE – UROCZYSTOŚĆ TRZECH KRÓLI
  • W okresie wizyt z okazji Kolędy nie będzie w środy Mszy świętych wieczorem, tylko rano o godz.9.30
  • Są jeszcze do nabycia kalendarze ścienne na 2020 rok w cenie Ł1.50 i Ł2.50.
  • Zachęcam do nabycia „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego” w cenie Ł.2.00
  • Dziękuję tym wszystkim osobom, które złożyły SKŁADKI PARAFIALNE i GIFT AID na 2019 rok.
  • Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania rozpoczną się od pierwszej niedzieli lutego.
    Przez cały miesiąc styczeń będę przyjmował zgłoszenia młodzieży od 14 roku i powyżej.
    Są do pobrania formularze zgłoszeniowe do Sakramentu Bierzmowania.
  • W najbliższą niedzielę bedą zbierane ofiary na pomoc organizacji dla ratowania życia dzieci
    nienarodzonych – White Flower Appeal.
  • Po świętach Bożego Narodzenia rozpoczęła się tradycyjna KOLĘDA PARAFIALNA. Kolęda w tym tygodniu będzie w okolicy London Rd, Mile Rd i Harrowden Rd oraz w Sandy i Potton.
    P.S.: Bardzo proszę o potwierdzenie tej wizyty z okazji Kolędy na mój adres: [email protected]
    Poniedziałek, 6 stycznia: Fortulański D, Łojowski K, Treder J.M, Motybel C.B, Badziak J.B, Skwarna J.J, Wawrzynowski J.M, Skrobisz P.
    Wtorek 7 stycznia: Broniewicz P.P, Szczebak W.K, Prokop M.M, Górny M.M, Januszewska M, Kowalski T.M, Chrzczonowska S, Ksepko R, Jeznach R.B.
    Środa, 8 stycznia: Mika A.A, Półkoszek N.U, Abram K, Wieczorek R.A, Brogowski P.E, Ozga M.K, Falkowski S, Wielbłąd M.E, Garsztka Ł.A, Ziętek J.A, Adamczuk K.
    Czwartek, 9 stycznia: Majtyka R.A, Rak L.R, Oleksy M.W, Prokop M.M, Kijek P, Grabowski A.A, Podurgiel T.M, Szczebak M.P, Mikina K, Drzewiecki A.S, Stojek J.A, Grodecki M, Nurzyński A.M, Lubański K.E, Wyrzykowka E.
    Piątek, 10 stycznia: Serba M, Susfal D.K, Robak A, Gąsiorek M, Trawczyński A.K, Woźniak M.P, Strzałkowski R.K, Serej M, Podulka S.M, Żychowska H.
    Niedziela, 12 stycznia: (Sandy i Potton): Hartley G.M, Ćwiąkała G.M, Kałużny D.M, Ziółek G.R, Cox D.D
  • Wizyty z okazji Kolędy odbywać się będą od godz.16.00 do godz.21.00 oraz w niedziele po południu.
  • W tym roku będę odwiedzał te osoby – rodziny, których nie odwiedziłem podczas ostatniej Kolędy w 2019 r. Będę starał się zatem odwiedzać każdą rodzinę – osobę przynajmniej co drugi rok, chyba że ktoś sobie nie życzy tej wizyty. Dlatego też najpierw będę wczesniej wysyłał e-mail oczekując odpowiedzi, czy dana osoba życzy sobie tej wizyty. Jeśli ktoś w ciągu dwóch kolejnych lat nie dawał znać o sobie wówczas nie będę już dalej ich umieszczał w swojej Kartotece Parafialnej. Wiele natomiast osób nie podało swoich aktualnych adresów, stąd też nie znajdują się w naszej Kartotece parafialnej w Bedford. Osoby te nie będą zatem mogły otrzymywać potrzebnych zaświadczeń, by być chrzestnym / chrzestną itp. zaświadczeń przy zapisywaniu dzieci do angielskich szkół katolickich.
  • W kruchcie kościoła jest wywieszona aktualna Lista osób, które wpłaciły Składki Parafialne
    i Gift Aid na 2019 rok. Serdeczne „Bóg zapłać”.
    Bardzo proszę o pobieranie formularzy na składki parafialne na 2020 rok.
  • Są także formularze do zamawiania Intencji mszalnych
  • Są rwnież formularze do zapisania się do naszej parafii : MÓJ AKTUALNY ADRES.