Dwudziesta Czwarta Niedziela Roku Liturgicznego

• Dzisiaj w niedzielę po Mszach świętych będzie dodatkowa zbiórka na Fundusz Kard. Józefa Glempa.
  • W tym tygodniu w czwartek 19 czerwca o godz. 19.00 odbędzie się Zebranie Rady Duszpasterskiej naszej parafii.
  • Po Mszy świętej wieczornej w każdą niedzielę o godz.19.00 odbędzie się Katecheza dla Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
  • Po Mszy świętej są w dalszym ciągu do pobrania formularze do zapisywania dzieci w wieku 8 lat i powyżej na Przygotowanie do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Spiętej w przyszłym 2020 roku. Rozpoczęcie Katechezy i Pierwsza Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w pierwszą niedzielę października – tj. 6 października o godz.11.00 a bezpośrednio po Mszy świętej będzie ZEBRANIE dla Rodziców dzieci Komunijnych.
  • Jak zwykle zachęcam do zakupu Gościa Niedzielnego jak również Małego Gościa Niedzielnego w cenie Ł 1.50
  • Są do pobrania formularze MÓJ AKTULANY ADRES do zapisania się do naszej parafii w Bedford. Jeszcze raz przypominam, że osoby, które nie zapisały się do naszej parafii w Bedford nie będą otrzymywać jakichkolwiek zaświadczeń.
  • Przypominam o składkach parafialnych. Są również do pobrania formularze na na składki parafialne.
  • Są także do pobrania formularze do zamawiania Intencji mszalnych.