Dwudziesta Szósta Niedziela Roku Liturgicznego

• Rozpoczynamy miesiąc Październik – miesiąc Różańca świętego. W każdą środę i sobotę października bedą odprawiane Nabozeństwa Różańcowe, a w pozostałe dni października będziemy odmawiać Dziesiątkę Różańca Św. po Mszy świętej.
  • Po Mszy swiętej wieczornej w każdą niedzielę o godz.19.00 odbędzie się Katecheza dla Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
  • Po Mszy swiętej są jeszcze do pobrania formularze do zapisywania dzieci w wieku 8 lat i powyżej na Przygotowanie do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Swiętej w przyszłym 2020 roku.
  • W najbliższą niedzielę 6 października o godz.11.00 rozpoczynają się Msze święte dla dzieci przygotowujących się w przyszłym 2020 roku do Pierwszej Komunii Świetej i po Mszy świętej odbędzie się Zebranie dla rodziców tych dzieci.
  • Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ panom Łukaszowi Bach, Grzegorzowi Paszyńskiemu i Pawłowi Arabskiemu za naprawę (wyprostowanie prętów metalowych) wokół naszego koscioła.
  • Jak zwykle zachęcam do zakupu Gościa Niedzielnego w cenie Ł 1.50 jak również „Małego Gościa Niedzielego” na miesiąc wrzesień – w cenie Ł 1.50
  • Są do pobrania formularze MÓJ AKTULANY ADRES do zapisania się do naszej parafii w Bedford. Jeszcze raz przypominam, że osoby, które nie zapisały sie do naszej parafii w Bedford nie będą otrzymywać jakichkolwiek zaswiadczeń.
  • Przypominam o składkach parafialnych. Są również do pobrania formularze na na składki parafialne a także formularze do zamawiania intencji mszalnych.