TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
  • SZCZĘŚĆ BOŻE!
    W związku z sytuacja jaka zaistniała w Polsce i wielu krajach z powodu wirusa CHARYZMATYCZNE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2020 w BEDFORD zostały zawieszone do czasu, kiedy sytuacja sie unormuje.
    Ks Łukasz Prausa prowadzący Rekolekcje w naszym kościele w Bedford podjął decyzję o powrocie do Polski dzisiaj rano (sobota 14 marca). Rekolekcje zostały odwołane i z chwila kiedy będzie to możliwe powróci do nas. Informacja o wznowieniu Rekolekcji bedzie podana do wszystkich zainteresowanych drogą e-mailową.
    Pozdrawiam wszystkich z pamiecia w modlitwie. Ks Grzegorz Aleksandrowicz i Ks Łukasz Prausa
  • W okresie Wielkiego Postu odprawiane będą Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz.15.00 i o godz.19.00. Natomiast w niedziele Wielkiego Postu śpiewać będziemy rozważania Męki Pańskiej – GORZKIE ŻALE przed Mszą świętą o godz.9.15
  • W tym tygodniu w czwartek 19 marca bezpośrednio po Mszy świętej wieczornej (godz.19.00) odbędzie się ZEBRANIE RADY DUSZPASTERSKIEJ naszej parafii.
  • W każdą niedzielę po Mszy św. (godz.11.00) odbywają się próby dzieci przygotowujące sie do
    Pierwszej Komunii Świetej.
  • W każdą niedziele po Mszy św. wieczornej (godz.19.00) odbywają sie Katechezy dla młodzieży przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania.
  • W najblizszą niedziele będą do nabycia kartki świąteczne na Wielkanoc w cenie Ł 3.00
  • Wizyty duszpasterskie z okazji Kolędy Parafialnej u tych osób / rodzin, którzy nie mogli skorzystać
    w wyznaczonym terminie bedą odłożone do nastepnego tygodnia od 23 do 27 marca.
    Poniedziałek, 23 marca: Sowa M, Rysztof G.K, Wódz P, Frątczak J, Biały P.M, Potyra A, Laszkiewicz F, Zmysłowski K, Młodzianowski N.K, Stachura A, Paczoch J, Stręk A.R, Adasik P.I.
    Wtorek, 24 marca: Niedźwiecki K, Borkowski K.A, Wolski S.K, Allan E, Fus J, Kalmasiak M.M, Osaghae A.E, Olszański J, Mierzwiński M.B, Ziółtkowski A.R, Klimkowski T, Dufaj M, Phillips A.M, Fowler A.M.
    Piątek, 26 marca: Makowej I, Nurzyńska A, Witkowski Ł, Jasiński D.K, Dąbrowski D.A, Kaczmarek M.M, Haremza A, Kowalewski K.A.
    Niedziela, 27 marca: Strycharz Ł.K, Ptak M, Szaryk M.K, Ślebioda T.K, Owczarek M.S, Zychowicz J.E, Bojczuk A, Paszyński G.D, Błońska M, Szwagrzyk P.B.
    Bardzo proszę o potwierdzenie tej wizyty z okazji Kolędy na mój adres: [email protected]
    Będę wysyłał jeszcze raz e-mail do tych osób w tym tygodniu z zapowiedzią tej wizyty oczekując
    na odpowiedź, czy ta osoba – rodzina życzy sobie tej wizyty. Brak odpowiedzi będzie oznaczał, że
    ta osoba nie życzy sobie tej wizyty Jeśli ktoś w ciągu dwóch kolejnych lat nie dawał znać o sobie
    wówczas nie będę już dalej ich umieszczał w swojej Kartotece Parafialnej. Nie będę również przesyłał
    e-maili z bieżącymi informacjami w biuletynach parafialnych.
    Wizyty z okazji Kolędy odbywać się będą od godz.16.00 do godz.21.00.
  • Wiele natomiast osób nie podało swoich aktualnych adresów, stąd też nie znajdują się w naszej Kartotece parafialnej w Bedford. Osoby te nie będą zatem mogły otrzymywać potrzebnych zaświadczeń, by być chrzestnym / chrzestną itp. zaświadczeń przy zapisywaniu dzieci do angielskich szkół katolickich.
  • W kruchcie kościoła jest wywieszona aktualna Lista osób, które wpłaciły Składki Parafialne
    i Gift Aid na 2019 rok. Serdeczne „Bóg zapłać”.
    Bardzo proszę o pobieranie formularzy na składki parafialne na 2020 rok.
  • Są także formularze do zamawiania Intencji mszalnych
  • Są również formularze do zapisania się do naszej parafii : MÓJ AKTUALNY ADRES.

Środa 11.03

Czwartek 12.03