PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
  • Dzisiaj w niedzielę 16 lutego o godz.19.00 odbędzie się Katecheza dla młodzieży przygotowującej
    się do Sakramentu Bierzmowania. Są do pobrania formularze zgłoszeniowe do Sakramentu Bierzmowania.
  • Teatr KATHARSIS z polskiej parafii w Dunstable zaprasza na przedstawienie „KIM JA JESTEM”, które odbędzie się w naszym kościele w Bedford w niedzielę 1 marca po Mszy św. wieczornej (godz.19.00)
  • Jak zwykle zachęcam do zakupu Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego w cenie Ł 2.00
  • Są również do nabycia Komplety Kolędowe w cenie Ł 5.00
  • Po świętach Bożego Narodzenia rozpoczęła się tradycyjna KOLĘDA PARAFIALNA. Kolęda w tym tygodniu będzie w Bedford w dzielnicy Putnoe oraz Marston Moretaine i Flitwick.
    P.S.: Bardzo proszę o potwierdzenie tej wizyty z okazji Kolędy na mój adres: [email protected]
    Poniedziałek, 17 lutego: Ozga G.A, Wicek P.E, Kraśnianin J.M, Gancarz R.A, Rhodes M.M, Knych M.M, Esposito A.Z,Bundyra Ł.A, Błażejak A,Makowej I,Nieruchalski J.B,Horowska A,Tchórzewski J.D,Wołoch T.M.
    Wtorek 18 lutego: Nurzyńska A, Wasilewski P.J, Besz R.S, Wójcik F, Olendzka A, Świderski T.M, Pieczonka Ł.M, Drygała D.A, Stryjewski D.E, Dziuba A.M, Król S.N, Ruszkowski Ł.M, Grzechowiak D.D,
    Środa, 19 lutego: Błaszczak S, Golaszewska E, Szymczak E, Witkowski Ł, Małaj M.A, Jasiński D.K, Fabińska W, Kuryłowicz A, Pękała A.K, Kwak P.A, Korek T, Kaczmarek M.M, Gmurczyk M.A, Cygan T, Bernadek M.J, Haremza A, Cup P.A.
    Czwartek, 20 lutego: Dąbrowski D.A, Besz J.K, Sołtysiński A.M, Rup A, Szaryk M.K, Koman M, Kubiak R.B, Kowalewski K.A, Sudoł Sz, Strycharz Ł.K, Ptak M.
    Piątek, 21 lutego: Szepietowski M, Kolarz R.K, Ślebioda T.K, Okrój E, Buczkowski J.J, Ręczkowski A.E, Jamroziński Z.M, Owczarek M.S, Kulik M.I, Żychowicz J.E.
    Niedziela, 23 lutego: Wylegała T, Rayner M.A, Curyło P.E, Dufaj M, Wieloszyński M.I, Korek W, Ćwiklik E, Lee A.K, Fowler A.M, Phillips A.M.
    Wizyty z okazji Kolędy odbywać się będą od godz.16.00 do godz.21.00 oraz w niedziele po południu.
  • W tym roku będę odwiedzał te osoby – rodziny, których nie odwiedziłem podczas ostatniej Kolędy w 2019 r. Będę starał się zatem odwiedzać każdą rodzinę – osobę przynajmniej co drugi rok, chyba że ktoś sobie nie życzy tej wizyty. Dlatego też najpierw będę wczesniej wysyłał e-mail oczekując odpowiedzi, czy dana osoba życzy sobie tej wizyty. Jeśli ktoś w ciągu dwóch kolejnych lat nie dawał znać o sobie wówczas nie będę już dalej ich umieszczał w swojej Kartotece Parafialnej.
  • Wiele natomiast osób nie podało swoich aktualnych adresów, stąd też nie znajdują się w naszej Kartotece parafialnej w Bedford. Osoby te nie będą zatem mogły otrzymywać potrzebnych zaświadczeń, by być chrzestnym / chrzestną itp. zaświadczeń przy zapisywaniu dzieci do angielskich szkół katolickich.
  • W kruchcie kościoła jest wywieszona aktualna Lista osób, które wpłaciły Składki Parafialne
    i Gift Aid na 2019 rok. Serdeczne „Bóg zapłać”.
    Bardzo proszę o pobieranie formularzy na składki parafialne na 2020 rok.
  • Są także formularze do zamawiania Intencji mszalnych
  • Są również formularze do zapisania się do naszej parafii : MÓJ AKTUALNY ADRES.