Dwudziesta Niedziela Roku Liturgicznego

• W niedzielę 1 września 2019 r. o godz. 12.00 odbędzie się 67 PIELGRZYMKA DO AYLESFORD pod hasłem „Stągwie napełnione po brzegi”. Pielgrzymkę w tym poprowadzi Ks Biskup Michał Janota z Warszawy. Z naszej parafii w Bedford organizujemy wyjazd autobusem na tę Pielgrzymkę. Zapisy przyjmuje Pani Janina Wodecka i Ks Proboszcz.  Koszt przejazdu wynosi £15.00. Wyjazd autobusu – sprzed naszego kościoła o godz. 8.45
  • Po Mszy swiętej jak zwykle zachęcam do zakupu Gościa Niedzielnego w cenie £1.50 z tego bieżącego tygodnia jak również z poprzedniego z załączoną płytą CD „Pieśni patriotyczne i religijne”
  • Są do pobrania formularze MÓJ AKTULANY ADRES do zapisania się do naszej parafii w Bedford. Jeszcze raz przypominam, że osoby, które nie zapisały sie do naszej parafii w Bedford nie będą otrzymywać jakichkolwiek zaswiadczeń.
  • Przypominam o składkach parafialnych. Są również do pobrania formularze na składki parafialne.
  • Są także do pobrania formularze do zamawiania Intencji mszalnych.