1. W najbliższą  środę  6  marca  rozpoczynamy  nowy  okres  w  Liturgii  Kościoła – okres Wielkiego

W  Środę  Popielcową  odprawione  będą  Msze  święte  o  godz.9.30  i  19.00  z obrzędem posypania głów popiołem.  Przypominam, że w tym dniu  obowiazuje  nas  post  ścisły.

1. W każdy  piątek  odprawiana  będzie  droga  Krzyżowa  o  15.00  i  o  godz.19.00
    2. W każdą niedzielę  przed Mszą  św. (godz.9.15) śpiewać bedziemy rozważania Męki Pańskiej –Gorzkie Żale
    3. W ten czwartek 7 marca  o  19.00  odbędzie  sie  Zebranie  Rady  Duszpasterskiej  naszej  parafii.
    4. W okresie  Wielkiego  Postu  beda  zbierane  dobrowolne  ofiary  –  JAŁMUŻNA
    5. KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI  odbędzie  się  w  kolejne  niedziele  17, 24  i  31 marca  2019 r. po  Mszy świętej  wieczornej  (Godz.19.00).
    6. KOLĘDA PARAFIALNA  w  tym  tygodniu  będzie  w  Bedford (Brickhill, Kimbolton Rd i w Centrum).

P.S.: Bardzo proszę o  potwierdzenie tej wizyty  z okazji  Kolędy  na  mój  adres: gsaleksandrowicz@gmail.com

Poniedziałek, 4 marca: Janiak M.A, Bednarska M, Wodecki M.S, Wodecki M.S, Lukas P.A, Malec W.A, Dolkiewicz P.M, Teresińska A, Armata P.I, Kania N.R, Kurowski M.M, Kosakowski S.

Wtorek, 5 marca: Pietrzak K, Popek-Day A.J, Wojciechowski P.J, Neske R, Wolff  H, Grolik A.D, Cepin A.M, Kiwak T, Milski  K.D, Piróg M, Kot M, Gacek  A, Rola L, Więclaw M, Stańczak G.

Piątek, 8 marca: Neumann R.M, Głowacki M, Dombrzalski G.M, Michalska M, Nowak P, Dobrzyński A.J, Gontarz K, Kukułka G, Milewska J, Adamczuk M, Drewa K, Kasacki A.A, Nowicki R, Skrzyniarz K.I.

1. Przez kolejne jeszcze  tygodnie  bedę  odwiedzał  tych  Parafian,  którzy  nie  mogli  być  w  wyznaczonym  terminie,  jak  również  tych  Parafian,  którzy  życzą  sobe  jeszcze  tej  wizyty  z  okazji  Kolędy Parafialnej.  Jak  już  wcześniej  wspominałem   Kolęda  odbywa  sie  teraz  co  drugi  rok.  W  tym  roku  odwiedzałem  tych  Parafian,  których  nie  odwiedziłem  w  poprzednim  roku.   Jeśli  ktoś   przez  dwa  kolejne  lata  nie  przyjmował  wizyty  z  okazji  Kolędy  Parafialnej  nie  będę  dalej  umieszczał  tych  osób  w  Kartotece  Parafialnej.

Komunia  Swieta w  Bedford 12:30