OGŁOSZENIA   PARAFIALNE:

1. 1. W najbliższą niedzielę 20 maja w Laxton Hall odbędzie się coroczne ŚWIĘTO RODZINY. O godz.12.00 odprawiona będzie Msza św. pod przewodnictwem Ks Biskupa Wiktora Skworca.
    2. Dzisiaj w naszej parafii w Bedford odbędzie się PIERWSZA KOMUNIA ŚWIETA: dla jednej grupy dzieci o godz.10.00 a dla drugiej grupy dzieci o godz.12.30.
    3. BIAŁY TYDZIEŃ dla dzieci Komunijnych rozpocznie się w poniedziałek 14 maja na Mszy świętej o godz. 19.00 i w każdy następny dzień tego tygodnia i zakończy się w sobotę Mszą św o godz.19.00
    4. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci komunijnych z 2017 r. odbędzie sie na Mszy świętej 20 maja o godz.11.00 SPOWIEDŹ ŚWIĘTA dla tych dzieci odbędzie się w ten piątek 18 maja o godz.18.00
    5. W środę 16 maja odbędzie się ZEBRANIE DEKANALNE księży Polskiej Misji Katolickiej z udziałem Ks. Rektora PMK. Zapraszam na Mszę świetą koncelebrowaną w tę środę na godz.12.00
    6. W każdą środę maja o godz.19.00 i w każdą sobotę maja o g.9.30 odprawiane będą Nabożeństwa Majowe
    7. Katecheza dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania odbywa się w każdą niedzielę o godz.19.00
    8. 27 maja po Mszy św.(godz.19.00) w ramach Kursu Przedmałżeńskiego – konferencja Poradni Rodzinnej.
    9. W czwartek 31 maja w Uroczystość Bożego Ciała planowany jest wspólny wyjazd autobusem na Pielgrzymkę do Walsingham dla dzieci, które przystąpią do Pierwszej Komunii Swiętej w tym roku z naszej parafii. Wyjazd jest bezpłatny. Będę przyjmował zgłoszenia na ten wyjazd.
    10. W niedzielę 3 czerwca organizowany jest z naszej parafii wyjazd autobusem na Procesję Bożego Ciała do Laxton Hall. Koszt przjeazdu wynosi Ł10. Zapisy na wyjazd przyjmuje Pani Janina Wodecka.
    11. P.S.: Pragnę poinformować o zmianie mojego adresu e-mailowego: gsaleksandrowicz@gmail.com
    12. W kruchcie kościoła jest wywieszona aktualna Lista ofiarodawców – Składki Parafialne i osób, które zadeklarowały ofiary Gift Aid na rzecz naszej parafii w Bedford.
    13. Bardzo proszę o pobranie kopert na Gift Aid na obecny rok dla osób, które podpisały deklaracje Gift Aid.
    14. W związku z planowanym nadaniem imienia Patrona dla Polskiej Szkoły Sobotniej – PLCA zamieszczam na stronie internetowej naszej parafii www.parafiabedford.org. film fabularny p.t. ‘‘FATIMA” i życiorysy proponowanych patronów dla tej szkoły Św. Franciszka i Św. Hiacynty wyniesionych na ołtarze przez papieża Franciszka w 100 lecie objawień Matki Bożej w Fatimie.

Franciszek i Hiacynta: kanonizowano dzieci, które nie są męczennikami