Ogłoszenia Parafialne

1. Rozpoczynamy miesiąc Październik – miesiąc  Rożańca  Świętego.  W  każdą środę  i  sobotę października  odprawiane  będą  Nabożeństwa  Różańcowe,  a  codziennie  po  Mszy św – Dziesiątek Różańca Świętego.
  2. W sobotę  13 października  o  19.30  podczas  Mszy św  odbędzie  się  Sakrament  Bierzmowania  dla  naszej  młodzieży.  Sakramentu Bierzmowania  udzieli  Ks. Arcybiskup Mieczysław Mokrzycki ze Lwowa.
  3. W piątek 12 października o godz.18.00 będzie  Spowiedź  Św. dla  kandydatów do Sakr. Bierzmowania  i ich świadków a godz.19.00  Msza św  i  Czuwanie  Modlitewne  połączone z Adoracją Najśw.Sakramentu.
  4. W najbliższą  niedzielę 7 października  na  Mszy  św. o  11.00  rozpoczynamy  przygotowanie  dzieci  do Pierwszej  Komunii Świętej  w 2019 r. Po  Mszy św. odbędzie się  Zebranie  dla  rodzicow  tych  dzieci.
  5. Po Mszy św. są  do  pobrania  obrazy  z  Matką  Bożą  Licheńską  i  św.Janem Pawłem II.- za  wolne
  6. W najbliższą  sobotę  6 października  o  18.00  odbędzie  się  Zebranie  ministrantów.
  7. Zachęcam do nabycia katolickiego czasopisma: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny w cenie £1.50
  8. Od przyszłego  miesiąca  będzie  można  zamówić  indywidualnie  roczną  prenumeratę  Tak  Rodzinie  i  Anioł  Stróż   Cena  obu  pism  wynosi  po  £22.00  Jest  przygotowana  lista  chętnych  do  zamówienia.
  9. Sakrament Spowiedzi  Świetej  –  w  każdą  sobotę  od  10.00  do  godz.11.30  i  w  ciągu  tygodnia     po  każdej  Mszy  świetej.
  10. W kruchcie  kościoła  jest  wywieszona  aktualna  Lista  osób,  które  wpłaciły  Składki  Parafialne  na  ten rok.  Serdeczne  „Bóg  zapłać”. Bardzo  proszę  o  pobieranie  formularzy  na  składki  parafialne  na  2018 rok.
  11. Są również  do  pobrania  formularze  do  zapisania  się  do  naszej  parafii w  Przypominam, że osoby  które  nie  zapisały  się  do  naszej  parafii  nie  będą  mogły  otrzymywać  potrzebnych  zaświadczeń.
  12. Są także  formularze  do  zamawiania  Intencji
  13. Obecnie do  naszej  parafii  w Bedford  jest  zapisanych  3803  osób.
  14. Wiele natomiast  osób  nie  podało  swoich  aktualnych  adresów,  stąd  też  nie  znajdują  się  w  naszej    Kartotece  parafialnej  w    Osoby  te  nie  będą  zatem  mogły  otrzymywać  potrzebnych  zaświadczeń,  by  być  chrzestnym / chrzestną  itp.  zaświadczeń  przy  zapisywaniu  dzieci  do  angielskich  szkół  katolickich.
  15. STRONA INTERNETOWA NASZEJ PARAFII w BEDFORD parafiabedford.uk

Pierwsza  Komunia  Swieta w  Bedford 2018 r. :  linki do naszych filmów z Pierwszej Komunii Świętej w Bedford w tym roku z godziny 10 i 12.30.

Komunia  Swieta w  Bedford 10:00

Komunia  Swieta w  Bedford 12:30