1. Dzisiaj w niedzielę  17  lutego  Przygotowanie  Liturgiczne  będzie  dla  dzieci,  które  bedą  miały  Pierwszą  Komunię  Świetą  o  9.30
    2. KURS PRZEDMALŻEŃSKI  odbędzie  się  w  kolejne  niedziele  17, 24  i  31 marca  2019 r. po  Mszy świętej  wieczornej  (Godz.19.00).
    3. Zachęcam do  nabycia  „Gościa  Niedzielnego” i „Małego  Gościa  Niedzielnego”  w  cenie  Ł.1.50
    4. Bardzo  proszę  o  pobranie  formularzy  na  Składki  Parafialne  na  2019 rok
    5. W każdą  niedzielę  na Mszy św. (g.19.00) odbędzie się  Katecheza dla kandydatów do Sakr. Bierzmowania.

6  . Po  świętach  Bożego  Narodzenia  rozpoczęła  się  tradycyjna  KOLĘDA  PARAFIALNA.
    Kolęda  w  tym  tygodniu  będzie  w  Bedford: Cardington Rd  i  w  dzielnicy  Putnoe, a  w  niedzielę  w  okolicach  Rushden.

P.S.: Bardzo proszę o  potwierdzenie tej wizyty  z okazji  Kolędy  na  mój  adres: gsaleksandrowicz@gmail.com

Poniedziałek, 18 lutego: Wilczak A.R, Wilczak A, Plenkiewicz A.P, Zieliński J.B, Wojcieszyński J.B, Nowicki M.M, Górniak P.A, Koźbiel A.M, Arapi E.M, Boruch R.B, Szczebak J.J, Chodurska E, Paczewski P.A, Kalinowski P.E, Wilson A.A, Pienkowski P.M, Michta-Brudny S.M, Pelikant A.J, Malinowski A.K, Borkowski P.A, Kalitka Ł.K, Żuchowski R.A, Gajosz K, Boczej B.A, Matkowski M.O.

Wtorek 19 lutego: Gruszka D.K, Golembowski M.A, Ozga G.A, Baranik M, Siani N.K, Grabski M, Wodecki J.S, Wodecki B.Z, Wodecka J, Stanisławska K, Wójcik F, Staszak J.B, Gruzla Ł.M, Małochwiej S.E, Makowej I, Nieruchalski J.B, Borkowski Z.A, Besz R.S, Pietruszczak D.A, Iterman R.E.

Środa, 20 lutego: Pudlik R.R, Feghof L.A, Antczak P, Drzewiecki A.S, Banasiak D, Liskowiak Z.U, Liskowiak M.A, Czuba P.M, Klimaszewski M.U, Broda K.B, Mzyk R.U, Ciesielska-Jama J, Zieliński A.A, Tokarz D.M, Witkowski Ł, Barayła M, Blewiński S.E, Marcyniak K.E, Skowron P.E, Chojnacka A, Sabisz M.J.

Czwartek, 21 lutego: Plenkiewicz R.A, Bugajski K.O, Postnikov J.I, Kruszyna D.A, Mitura M.E,  Grzeszczyk M, Horbulewicz K, Sudnik-Hrynkiewicz P.A, Maćkowiak M.M, Piwowar M, Szymala M, Rup M, Plawiak M, Szmitka J.E, Nytko R.J, Poniatowski P.M, Juziuk S.A, Omelewski G.A, Saskowski P, Kurdelski M.E, Smardz P.A.

Piątek, 22 lutego: Frątczak L, Corley B.H, Pawłowski M.U, Wilczyńska M, Maćkowiak M.A, Sowa Ł.J, Jankowska E, Adams J.A, Jakubowski P.A, Stankevicius M.O, Bienkiewicz Ł.K, Pasieński R.P, Kubis K.P, Tyrcha Ł.A, Chappell I.D, Sobczak-Pietrzak A, Wereszczyński Z.T.

Niedziela, 24 lutego: Olchawa W.I, Biliński R.A, Hope M, Kleczkowski R.Sh, Karbowiński M.E, Wołoch P.M, Zając A.E, Kadamus K.E, Grochocki H, Paksztys M, Drogosz D.A, Płuza W.K, Jankowski R.O, Bronś M.J, Adamczyk M.

Piątek, 15 lutego: Stasiszyn W, Romanowska L, Bieńkowska W, Wietrzyk B.M, Hawrysio D.L, Juszczak P.S, Sieradzki J.A, Biegun P.B, Juziuk A.S, Szczepańska W, Woźnicki R, Topolski A.M, Świerblewski A.B, Grodkowska B, Jaziewicz A, Fabianek D.

Niedziela, 17 lutego: Przybylska O, Przybylski M, Minkowski Ł, Żółciński Ł.A, Page-Kęska S.A,         Jabłońska-Babai J, Molka P.E, Jaskółka A.W, Lotkowski P.I, Stachowski M.M, Kieruj E, Chojenta R, Lee A.K, Sztukowska M, Bojakowska M.

Wizyty  z  okazji  Kolędy  odbywać  się  będą  od  godz.16.00   do  godz.21.00  oraz  w  niedziele  po  południu.

1. Jeśli ktoś przez  dwa  kolejne  lata  nie  przyjmował  wizyty  z  okazji  Kolędy  Parafialnej  nie  będę dalej  umieszczał  tych  osób  w  Kartotece  Parafialnej.

Komunia  Swieta w  Bedford 12:30