wizyta

Po  Świętach  Bożego  Narodzenia  rozpocznie  się  tradycyjna  KOLĘDA  PARAFIALNA,  czyli  wizyty  duszpasterskie  w  domach  Parafian. Przygotowałem  już  program  wizyt  duszpasterskich  z  okazji  Kolędy  Parafialnej.  Jak  już  wcześniej  nadmieniałem  w  tym  roku (2019) Kolęda  Parafialna  odbędzie  się  u  tych  rodzin  i  osób,  których  nie  odwiedziłem na  ostatniej  Kolędzie w 2018 r. Odbędą  się  natomiast  wizyty u  wszystkich  tych  rodzin  w  których  są  przygotowywane  dzieci  do  Pierwszej  Komunii  Świętej  oraz         u  rodzin,  których  młodzież  przystąpi  do  Sakramentu  Bierzmowania  w  2019 r. W większości Parafian których posiadam adresy e-mailowe będę wysyłał z wyprzedzeniem o planowanej wizycie na każdy kolejny tydzień. Informując o tej wizycie będę oczekiwał potwierdzenia czy dana rodzina / osoba życzy sobie tej wizyty czy też nie. Brak odpowiedzi będzie oznaczał, że ktoś nie życzy sobie tej wizyty. Przy tej okazji chciałbym też się dowiedzieć kto należy do naszej parafii  czy do parafii angielskiej albo też nie należy do żadnej parafii. W ten sposób uzupełnię dane w naszej Kartotece Parafialnej w Bedford.

Ks. Grzegorz Aleksandrowicz

Wizyty  z  okazji  Kolędy  odbywać  się  będą  od  godz.16.00   do  godz.21.00  oraz  w  niedziele  po  południu.

Kolęda  w  tym  tygodniu  będzie  w  Bedford: Cardington Rd  i  w  dzielnicy  Putnoe, a  w  niedzielę  w  okolicach  Rushden.

P.S.: Bardzo proszę o  potwierdzenie tej wizyty  z okazji  Kolędy  na  mój  adres: gsaleksandrowicz@gmail.com

Piątek, 8 marca: Neumann R.M, Głowacki M, Dombrzalski G.M, Michalska M, Nowak P, Dobrzyński A.J, Gontarz K, Kukułka G, Milewska J, Adamczuk M, Drewa K, Kasacki A.A, Nowicki R, Skrzyniarz K.I.