Kolęda Parafialna

wizyta

Tradycyjna KOLĘDA PARAFIALNA (wizyty duszpasterskie)

Kolęda w tym tygodniu będzie w Bedford – Kempston, Kimbolton Rd, Goldington Rd, Castle Rd i Brickhill:

Niedziela, 18 luty: (St Neots  i  Sandy): Kloc S.A, Babij G, Ostrowski D.M, Białas A.W, Hałaszkiewicz W.B, Majewska – Stępińska B.M, Szneka R.M,  Szewczak K, Garlikowski P.M, Ziółek G.R.

Poniedziałek 19 lutego: Gałka S.S, Bronś M.J, Kwiatkowska A, Adasik P.I, Krzykała M.E, Jelensky M.D, Stręk A.R, Stanilewicz A, Włodarczyk M.B, Burdalski Ł.B, Mroczkowska A.

Wtorek 20 lutego: Falkowski L.T, Grabowski G.M, Krakowiak L.M, Wnuk D.M, Allan E, Sominka K.E, Prokop R.B, Adamczyk M.P, Stawicki M, Przemęcki G.E.

Środa 21 lutego: Prokop R.P, Polański R.B, Wojda M.H, Krawczyk D.M, Sobczyński M.N, Pink D.M, Król Ł.W, Nowalski K.M, Maksymowicz K.E, Tarkowski T.M.

Czwartek, 22 lutego: Świerczek M, Maćkowiak M.T, Drozd L, Peliwo A, Bramińska M, Mijal G.M, Zięba B, Cieślik K, Sidor M.

Piątek, 23 lutego: Szepietowski M.M, Marszałek G, Brady M, Gray G.I, Rożek R, Maczkowski M.M, Przybyło R.K, Henczko Ł.E, Armata P.I.

Niedziela, 25 luty: (Clapham  i Rushden): Maassen M, Murawski A.P, Kolmasiak M.M, Stocton M.K, Awiorko A, Czajka L, Olszewski K.P.

Wizyty  z  okazji  Kolędy  odbywać  się  będą  od  godz.16.00   do  godz.21.00  oraz  w  niedziele  po  południu.

Ks. Grzegorz Aleksandrowicz