Piętnasta Niedziela Roku Liturgicznego

• W okresie letnim w dniach 14, 21 i 28 lipca odbędzie się KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI po Mszy świętej wieczornej ( godz.19.00). Dzisiaj-Pierwsze spotkanie dla narzeczonych (godz.19.00).
  • W czwartek 1 sierpnia o godz.19.00 odbędzie się Zebranie Rady Duszpasterskiej naszej parafii.
  • Po Mszy świętej jak zwykle zachęcam do zakupu Gościa Niedzielnego w cenie £1.50, jak również „Małego Gościa Niedzielnego” na lipiec i sierpień- wcenie £1.50
  • Są do pobrania formularze MÓJ AKTULANY ADRES do zapisania się do naszej parafii w Bedford. Jeszcze raz przypominam, że osoby, które nie zapisały sie do naszej parafii w Bedford nie będą otrzymywać żadnych zaświadczeń.
  • Przypominam o składkach parafialnych. Są również do pobrania formularze na składki parafialne.
  • Są także do pobrania formularze do zamawiania Intencji mszalnych.

POGRZEB: W niedzielę 30 czerwca 2019 r. zmarła ś.p. ZYTA JĘDRZEJCZAK lat 93 opatrzona Świętymi Sakramentami. Msza święta i Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 29 lipca 2019 r. w naszym kościele w BEDFORD o godz.10.30 i odprowadzenie na cmentarzu przy Foster Hill Rd.

Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

• W najbliższą niedzielę 7 lipca 2019 r. zapraszam wszystkie dzieci w wieku szkolnym na Mszę świetą o godz.11.00 z okazji zakończenia roku szkolnego.
  • Dzisiaj w niedzielę po każdej Mszy świętej będą zbierane dodatkowe ofiary na tzw. ŚWIĘTOPIETRZE jak każdego roku z okazji przypadajacego święta Piotra i Pawła.
  • W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Odprawione będą w tym dniu dwie Msze święte: o godz.15.00 i o godz.19.00 Od godz.18.00 do 19.00 będzie okazja do Spowiedzi Swiętej. Zachęcam zwłaszcza dzieci Komunijne do praktykowania Pierwszych Piątków Miesiąca.
  • SAKRAMENT BIERZMOWANIA w naszej parafii w Bedford odbędzie się w niedzielę 1 grudnia 2019 r na Mszy świętej o godz.11.00. Sakramentu udzieli Ks Rektor Polskiej Misji Katolickiej Anglii i Walii Ks prałat Stefan Wyleżek.
  • Po Mszy swiętej jak zwykle zachęcam do zakupu Gościa Niedzielnego w cenie Ł 1.50 jak również „Małego Gościa Niedzielego” na miesiąc lipiec – w cenie Ł 1.50
  • Są do pobrania formularze MÓJ AKTULANY ADRES do zapisania się do naszej parafii w Bedford. Jeszcze raz przypominam, że osoby, które nie zapisały sie do naszej parafii w Bedford nie będą otrzymywać jakichkolwiek zaswiadczeń.
  • Przypominam o składkach parafialnych. Są również do pobrania formularze na na składki parafialne.
  • Są także do pobrania formularze do zamawiania Intencji mszalnych.

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

• W dniach 14 – 16 czerwca w Laxton Hall odbywają się DNI MŁODYCH.
  • W sobotę 22 czerwca odbędzie się coroczny WESOŁY DZIEŃ DZIECKA w Laxton Hall (godz.11.00)
  • PROCESJA BOŻEGO CIAŁA odbędzie się w Laxton Hall w najbliższą niedzielę (godz. 15.00)
  • W piątek, 28 czerwca w Uroczysość Najświetszego Serca Pana Jezusa przypada ODPUST PARAFIALNY. Odprawione będą Msze święte w intencji naszej parafii o godz.15.00 i o godz.19.00
  • Po Mszy swiętej jak zwykle zachęcam do zakupu Gościa Niedzielnego w cenie Ł 1.50 jak również „Małego Gościa Niedzielego” na miesiąc czerwiec – w cenie Ł 1.50
  • Są do pobrania formularze do zamawiania Intencji mszalnych.
  • Są również do pobrania formularze do zapisania się do naszej parafii w Bedford.

Siódma Niedziela Wielkanocy

• ROCZNICA PIERWSZEJ KOMUNII SWIETEJ dla dzieci, które przyjęły Pierwszą Komunię Swiętą w minionym 2018 roku odbędzie się dzisiaj w niedzielę 2 czerwca na Mszy świetej o godz.11.00.
  • W tym tygodniu w piątek 7 czerwca przypada Pierwszy Piątek miesiąca Czerwca. Rozpoczynamy zatem praktykę Dziewięciu Pierwszych Piątków Miesiąca dla dzieci Komunijnych. Spowiedź Święta będzie w ten piątek o godz. 18.00 a następnie Msza święta o godz. 19.00
  • Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca o godz.18.00 odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Są do pobrania formularze do zamawiania Intencji mszalnych.
  • W dniach 14 – 16 czerwca 2019 r. odbędą się Dni młodych w Laxton Hall
  • W sobotę 22 czerwca 2019 r. odbędzie się coroczny Wesoły Dzień Dziecka w Laxton Hall.
  • Procesja Bożego Ciała odbędzie się również w Laxton Hall w niedzielę 23 czerwca 2019 r.
  • W okresie letnim w dniach 14, 21 i 28 lipca odbędzie się KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI po Mszy swiętej wieczornej ( godz.19.00 ).
  • Zebranie Rady duszpasterskiej naszej parafii odbędzie się w czwartek 13 czerwca o godz.19.00