UROCZYSTOŚĆ NAJŚW. CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA – BOŻE CIAŁO
  • Wszystkie nabożeństwa odbywają się bez udziału wiernych. Kościół nasz jak i inne kościoły pozostają wciąż zamknięte. Planowane otwarcie kościolów ma nastąpić od niedzieli 5 lipca, a na prywatną modlitwę w kościele już od poniedziałku 15 czerwca (np. na Adorację Najświętszego Sakramentu) po każdej Mszy św. w naszym kościele w Bedford zachowując wyznaczone przepisy. Zachęcam do udziału we Mszach świętych korzystając (on-line) z naszej strony internetowej.
  • Data PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ ze względu na zaistniałą sytuację została ostatecznie przeniesiona na niedzielę 4 października 2020 r na Mszach świętych o godz.9.30 i o godz.12.00 w naszym kościele w Bedford, a tydzień później 11 października o godz.11.00 Msza święta w rocznicę dla dzieci, które przyjęły Pierwszą Komunię Świętą w mininym 2019 r.
  • W najblizszy piątek 19 czerwca przypada UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA. Nasz kosciół w Bedford jest po wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa i w tym dniu obchodzimy Odpust Parafialny. Msza święta odprawiona będzie o godz.15.00 w intencji naszej parafii, niestety jeszcze bez udziału PARAFIAN w kościele ale włączmy się w tym dniu do wspólnej modlitwy (on-line) na stronie internetowej naszej parafii.
    POGRZEB: We wtorek 2 czerwca 2020 r. zmarł ś.p.GRZEGORZ TADEUSZ DOMBRZALSKI lat 69 Pogrzeb odbędzie się w środę 24 czerwca 2020 r o godz.10.00 w Bedford Crematorium. WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAĆ PANIE…