WIELKANOC – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
  • W tym tygodniu rozpoczynamy WIELKI TYDZIEŃ rozważając tajemnice naszego zbawienia.
  • NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ
  • WIELKI CZWARTEK – Msza święta Wieczerzy Pańskiej o godz.19.00.
  • WIELKI PIĄTEK – Droga Krzyżowa i LITURGIA Męki Pańskiej o godz.15.00.
  • WIELKA SOBOTA – Wigilia Paschalna zakończona Mszą św. Rezurekcyjną o godz.19.00.
  • W WIELKI PIĄTEK obowiązuje nas post ścisły.
    W WIELKĄ SOBOTĘ nie odbędzie się w naszym kościele w Bedford tradycyjnego ŚWIĘCENIA POKARMÓW z powodu trwającej wciąż epidemii – coronawirusa. Poświęcenie pokarmów dokonujemy sami w naszych domach posługując się załączoną modlitwą, która jest zamieszczona w tym biuletynie parafialnym.
  • Podczas celebracji liturgii Wigilii Paschalnej i Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego nie organizujemy procesji rezurekcyjnej zastępując ją adoracją Najświętszego Sakramentu.
  • Wszystkie nabożeństwa odbywają się bez udziału wiernych. Kościół nasz jak i inne kościoły pozostają wciąż zamknięte. Zachęcam do udziału we Mszach świętych i nabożeństwach Wielkiego Tygodnia korzystając (on-line) z naszej strony internetowej: parafiabedford.uk
  • Data PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ ze względu na zaistniałą sytuację została przeniesiona na niedzielę 28 czerwca 2020 r na Mszach świętych o godz.9.30 i o godz.12.00 w naszym kościele w Bedford.
  • Przygotowania młodzieży do Sakramentu Bierzmowania zostały odwołane aż do czasu, kiedy będzie możliwe wznowienie Mszy świętych w naszym kościele z udziałem wiernych.