Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

• W najbliższą niedzielę 7 lipca 2019 r. zapraszam wszystkie dzieci w wieku szkolnym na Mszę świetą o godz.11.00 z okazji zakończenia roku szkolnego.
  • Dzisiaj w niedzielę po każdej Mszy świętej będą zbierane dodatkowe ofiary na tzw. ŚWIĘTOPIETRZE jak każdego roku z okazji przypadajacego święta Piotra i Pawła.
  • W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Odprawione będą w tym dniu dwie Msze święte: o godz.15.00 i o godz.19.00 Od godz.18.00 do 19.00 będzie okazja do Spowiedzi Swiętej. Zachęcam zwłaszcza dzieci Komunijne do praktykowania Pierwszych Piątków Miesiąca.
  • W okresie letnim w dniach 14, 21 i 28 lipca odbędzie się KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI po Mszy swiętej wieczornej ( godz.19.00 )
  • SAKRAMENT BIERZMOWANIA w naszej parafii w Bedford odbędzie się w niedzielę 1 grudnia 2019 r na Mszy świętej o godz.11.00. Sakramentu udzieli Ks Rektor Polskiej Misji Katolickiej Anglii i Walii Ks prałat Stefan Wyleżek.
  • Po Mszy swiętej jak zwykle zachęcam do zakupu Gościa Niedzielnego w cenie Ł 1.50 jak również „Małego Gościa Niedzielego” na miesiąc lipiec – w cenie Ł 1.50
  • Są do pobrania formularze MÓJ AKTULANY ADRES do zapisania się do naszej parafii w Bedford. Jeszcze raz przypominam, że osoby, które nie zapisały sie do naszej parafii w Bedford nie będą otrzymywać jakichkolwiek zaswiadczeń.
  • Przypominam o składkach parafialnych. Są również do pobrania formularze na na składki parafialne.
  • Są także do pobrania formularze do zamawiania Intencji mszalnych.