Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

• W dniach 14 – 16 czerwca w Laxton Hall odbywają się DNI MŁODYCH.
  • W sobotę 22 czerwca odbędzie się coroczny WESOŁY DZIEŃ DZIECKA w Laxton Hall (godz.11.00)
  • PROCESJA BOŻEGO CIAŁA odbędzie się w Laxton Hall w najbliższą niedzielę (godz. 15.00)
  • W piątek, 28 czerwca w Uroczysość Najświetszego Serca Pana Jezusa przypada ODPUST PARAFIALNY. Odprawione będą Msze święte w intencji naszej parafii o godz.15.00 i o godz.19.00
  • Po Mszy swiętej jak zwykle zachęcam do zakupu Gościa Niedzielnego w cenie Ł 1.50 jak również „Małego Gościa Niedzielego” na miesiąc czerwiec – w cenie Ł 1.50
  • Są do pobrania formularze do zamawiania Intencji mszalnych.
  • Są również do pobrania formularze do zapisania się do naszej parafii w Bedford.
  • Przypominam o składkach parafialnych. Są również do pobrania formularze na składki parafialne.